Kalendarium spotkań
18 Styczeń 2018

Czytaj więcej...

08 Luty 2018

Czytaj więcej...

06 Marzec 2018

Czytaj więcej...

10 Kwiecień 2018

Czytaj więcej...

15 Maja 2018

Czytaj więcej...

12 Czerwiec 2018

Czytaj więcej...

05 Lipiec 2018

Czytaj więcej...

07 Sierpień 2018

Czytaj więcej...

04 Wrzesień 2018

Czytaj więcej...

02 Październik 2018

Czytaj więcej...

08 Listopad 2018

Czytaj więcej...

06 Grudzień 2018

Czytaj więcej...

SEMINARIA EFEKTYWNY BIZNES

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej
Autor: Henry Ford

W naszych cyklicznych Seminariach wzięło już udział ponad 300 przedsiębiorców z różnych miast Polski. Jeżeli zastanawiasz się jak to możliwe, że przedsiębiorcy co miesiąc inwestują swój czas w te wyjątkowe wydarzenia – powinieneś osobiście przekonać się jakie korzyści możesz uzyskać biorąc w nich udział.

Seminaria biznesowe stwarzają przedsiębiorcom nowe możliwości rozwojowe. Są miejscem integrującym ludzi z inicjatywą, doświadczeniem i osiągnięciami, którzy chętnie wspomagają rozwój innych przedsiębiorstw. Niezależnie od tego czy prowadzisz swoje przedsiębiorstw od wielu lat, czy jesteś w biznesie nowicjuszem takie wydarzenia mogą przyczynić się do lepszego rozwoju Twojego biznesu. Co możesz zyskać?

Wiedza i doświadczenie

Seminaria biznesowe skupiają ludzi z osiągnięciami, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponieważ jednym z podstawowych elementów rozwoju przedsiębiorstwa jest wiedza ekspercka, dostęp do niej może okazać się dla Ciebie podwaliną sukcesu.

Inspirujące środowisko

Seminaria biznesowe to miejsce, w którym spotykają się ludzie z inicjatywą. To środowisko ludzi, którzy zawsze szukają lepszych rozwiązań i nowych możliwości. W takich miejscach pojawiają się nowe pomysły i inicjatywy.

Budowanie wizerunku i własnej marki

Seminaria biznesowe są doskonałą okazją do budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Coraz więcej firm docenia możliwości i korzyści jakie można uzyskać podczas obecności i promocji podczas takich wydarzeń.

Szacunek i uznanie

Seminaria biznesowe stwarzają okazje do okazywania przedsiębiorcom szacunku i uznania za ich często niedocenianą, ciężką pracę. Jest to miejsce, w którym nie tylko przyznaje się nagrody i wyróżnienia lecz również uświadamia jak ważną rolę społeczną wykonują dostawcy produktów i usług, przyczyniający się do podnoszenia jakości życia innych ludzi.

Motywacja rozwoju i doskonalenia

Codzienna rzeczywistość w wielu firmach spycha edukację, rozwój i doskonalenie na dalszy plan. Ilość bieżących problemów i zadań, koncentruje ich wysiłki na „gaszeniu pożarów”. Seminaria biznesowe przypominają o tym jak ważne są działania rozwojowe. Pokazują drogę sukcesu jako nieustanny proces doskonalenia i podnoszenia jakości.

Wsparcie i zachęta

Każdy człowiek potrzebuje czasami „pomocnej dłoni”, a Seminaria biznesowe są doskonałym miejscem gdzie można jej doświadczyć. Jedną z najlepszych metod uczenia się jest naśladownictwo. Przedsiębiorca, który pokazuje swój sukces i pomaga osiągnąć go innym, staje się źródłem wsparcia i zachęty.

Nowe kontakty

Seminaria biznesowe obok funkcji inspiracyjno – edukujących posiadają też jeszcze jedną niezwykle cenną: są źródłem nowych kontaktów. Dzięki skupieniu wielu przedsiębiorców w jednym miejscu, każdy ma możliwość nawiązania nowych znajomości, znalezienia nowego klienta czy nowego dostawcy.

Tworzenie i wzmacnianie relacji

Seminaria biznesowe pozwalają na poznawanie nowych ludzi i cykliczne spotykanie się z nimi. Podczas nich powstają podwaliny relacji, które coraz częściej owocują trwałą, długoterminową współpracą.

Poczucie przynależności

Seminaria biznesowe dają uczestnikom możliwość przyłączenia się do ludzi biznesu. Tworzą mikro-środowiska ludzi, którzy mają podobne cele i chcą wspierać się w ich osiąganiu.

Wiara w siebie i sukces swojej firmy

Jedną z najważniejszych korzyści jakie dają Seminaria biznesowe jest możliwość przebywania z ludźmi sukcesu. Przykłady, które inspirują i motywują do działania budują postawę przedsiębiorcy. Uczestnicy podbudowują wiarę w siebie, swoje możliwości i sukces swojego przedsiębiorstwa. Od dawna wiadomo, że „sukces rodzi sukces”, zatem często zdarza się, że przedsiębiorcy widzący sukces innych wierzą, że również mogą go osiągnąć…
Zwłaszcza wśród ludzi, którzy będą ich wspierać. Korzystaj zatem z Seminariów Przedsiębiorczości i dołącz do środowiska, które wzmocni Twoje przedsiębiorstwo.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami