seminarium EFEKTYWNY BIZNES w MIKOŁAJKI

https://trello-attachments.s3.amazonaws.com/5bfad5002074a1861e77ccfe/5bfad5667e30f31da9291d61/93d03996f83f349c1e9ef4adc08f923a/Panel_38_SEB.png

W Mikołajki czyli 6 grudnia zapraszamy do fairPlayce w Poznaniu na ostatnie w tym roku seminarium.  Kolejną dawkę edukacji, inspiracji i networkingu w ramach organizowanego po raz 38 seminarium EFEKTYWNY BIZNES przeżyjemy w świątecznym nastroju. W programie przygotowaliśmy trzy prelekcje - trzech znakomitych ekspertów - trzy przerwy networkingowe.

Podczas seminarium i w trakcie przerw networkingowych dajemu uczestnikom możliwość bezpłatnej konsultacji w istotnych dla współczesnego biznesu obszarach. Naszemu wydarzeniu patronuje Poznański Prestiż. A sponsorem wydarzeń jest m.in. LIVING FOOD oraz Teatr Muzyczny.

Wartości są kluczowym filarem, na którym opierają się najbardziej dynamiczne i odnoszące sukcesy współczesne biznesy na rynku polskim i międzynarodowym. Po raz pierwszy wystąpi u nas Renata Imbierowicz - ekspert w swojej dziedzinie. Celem wystąpienia jest przybliżenie uczestnikom koncepcji „wartości organizacji jako jej swoistego DNA”, która pozwala przedsiębiorstwu zachować ciągłość i utrwala jej sukces rynkowy.

Z wystąpienia eksperta dowiesz się m.in:
- Dlaczego zarządzanie przez wartości jest niezbędne do budowania konkurencyjnego i stabilnego biznesu?
- Od czego zacząć, aby budować biznes na wartościach, który przetrwa pokolenia?
- Otrzymasz wskazówki oraz konkretne przykłady polskich firm, dzięki którym będziesz wiedział, jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Jakub Zastawny - ekspert w dziedzinie controlingu przybliży uczestnikom znaczenie i faktyczny obszar zainteresowania osób zajmujących się controlingiem. Podczas wystąpienia zostaną pokazane techniki działania oraz metody zbierania danych, analizowania jak również poznawania wniosków. Zaprezentowane zostaną informacje jakie efekty daje dobrze wykonana praca controlingu. Opisane zostaną standardowe etapy współpracy z firmami jak również zaprezentowane efekty działań na liczbach i przykładach.

Z wystąpienia Jakuba Zastawnego dowiesz się:
Na czym polega skuteczny controling?
Co dzięki controlingowi zyskuje firma?
Jakie są koszty wprowadzenia controlingu a jakie koszty zaniechania?

Dlaczego jedni ludzie odnoszą większe sukcesy niż inni? Jak myślą najlepsi Przedsiębiorcy świata? Czym kierują się ludzie, którzy tworzą miliardowe biznesy? Oto 21 minut niezwykłego wykładu, który może odmienić Twoje życie:
https://www.youtube.com/watch?v=2oS1hmTPmow - Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata?

Ostatnie wystąpienie pod tytułem: biznes – Biznes – BIZNES – od małego do wielkiego… zaprezentuje nasz stały ekspert Bogdan Bielawski.

Z wystąpienia dowiesz się:
Dlaczego warto myśleć na wielką skalę?
Jak myśl wpływa na tworzenie wielkich przedsię wzięć?

Czy Ty również możesz odnieść spektakularny sukces?

Rejestracja na seminarium...

O prelegentach...

Szczegółowy plan spotkania:

10:00 - 10:20 Powitanie gości, wstęp do networkingu - prezentacja uczestników, świętowanie sukcesów.

10:20 - 11:05 Wartości jako fundament kultury organizacyjnej - Renata Imbierowicz

11:05 - 11:20 Przerwa networkingowa

11:20 - 12:05 Controling w Firmach – zalety, wady, efekty - Jakub Zastawny

12:05 - 12:25 Przerwa networkingowa.

12:25 - 13:10 biznes – Biznes – BIZNES – od małego do wielkiego… - Bogdan Bielawski

13:10 - 13:20 Losowanie nagród

od 13:20 Dla chętnych kontynuacja networkingu podczas obiadu w fairPlayce.

Rejestracja na seminarium...

O prelegentach...