37 Efektywny Biznes

https://trello-attachments.s3.amazonaws.com/5bcd9a3b2e93f24401591210/5bcdb02e496fdd584d02aaa9/753a0f74a53a28c893814a28eb47611b/Panel.png

Kolejne seminarium EFEKTYWNY BIZNES odbędzie się w dniu 8 listopada w fairPlayce przy ul. Bożydara 10.  Wszystkich sympatyków zapraszamy na nasze spotkanie do obiektu sportowo-rekreacyjnego stworzonego dla biznesu. W programie trzy prelekcje - trzech znakomitych ekspertów - trzy przerwy networkingowe. Po raz pierwszy wystąpi u nas ekspert z Warszawy Sławomir Bieńkowski - jeden z najbardziej pozytywnych ludzi jakich poznaliśmy w ostatnim czasie. Naszemu wydarzeniu patronuje m.in. Poznański Prestiż i Teatr Muzyczny. Seminarium po raz kolejny towarzyszyć będzie wystawa Tomasza Siudy z wyprawy do Iranu śladami polskich uchodźców.

Współpraca w biznesie wymaga przewidywalności. Podejmując współpracę z kontrahentem chcielibyśmy wiedzieć jakie są standardy jego działania, kto za co odpowiada i czy nasze ustalenia zostaną dotrzymane? Tego samego nasz kontrahent oczekuje od nas. Ile standaryzacji a ile elastyczności jest potrzebne w biznesie, żeby mieć pewność, że sprawy toczą się zgodnie z założeniami a jednocześnie by nie utonąć w gąszczu wewnętrznych procedur?

W bloku ORGANIZACJA BIZNESU wystąpi nasz stały ekspert Jarosław Piszczek, który opowie jak profesjonalizować biznes i standaryzować działania firmy.

Od eksperta dowiesz się:
1. Do czego potrzebujemy procedur?
2. Ile standaryzacji potrzebuje Twój biznes?
3. Jak to zrobić, żeby nie ubezwłasnowolnić pracowników?

JAK WYKORZYSTAĆ WŁASNE, NIEZNANE MOŻLIWOŚCI - Sławomir Bieńkowski
W drugim bloku związanym z rozwojem osobostym uczestnicy poznają znajdujący się w nich potencjał, dowiadują się jak korzystać z przypadków i pozornie nic nie znaczących zdarzeń. Dzięki nabyciu pozytywnego podejścia do porażek poprawią swoje samopoczucie. Po zajęciach będą już wiedzieli jak zamieniać marzenia na rzeczywiste efekty, korzystając z zasobów tkwiących w mądrości gromadzonej przez ludzi w ciągu wielu lat. Pozyskują informacje nie tylko z zakresu przedsiębiorczości i kreatywności, ale także znajomości własnego potencjału wewnętrznego oraz możliwości efektywnego wykorzystywania czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Z wystąpienia eksperta dowiesz się:
1. jak pokonywać życiowe trudności,
2. poznasz lepiej samego siebie
3. zainteresujesz się praktycznie osobistym rozwojem.

Podwaliny fortuny - Bogdan Bielawski

0,00002% populacji posiada mentalność miliardera.
Co odróżnia ludzi, którzy osiągają szczyty sukcesu od ludzi, którzy sami, dobrowolnie limitują swoje osiągnięcia?
Żyjemy w czasach dynamicznych przemian, w których za jednego pokolenia rosną fortuny, a Przedsiębiorcy mają nieograniczone możliwości...

W bloku Psychologia biznesu wystąpi z tematem "Podwaliny fortuny" lider projektu wspierania przedsiębiorczości Bogdan Bielawski.

Dowiesz się:
1. Czy dzisiejsze czasy sprzyjają rozwojowi fortun?
2. Jakie czynniki wpływają na sukces i sukces finansowy?
3. Jakie znaczenie ma mentalne nastawienie?

Więcej o ekspertach....

Zarejestruj się już dziś....

Szczegółowy plan spotkania:

10:00 - 10:20 Powitanie gości, wstęp do networkingu - prezentacja uczestników, świętowanie sukcesów.

10:20 - 11:00 Profesjonalizacja biznesu – jak standaryzować działania firmy by nie usztywnić jej działania  - Jarosław Piszczek.

11:00 - 11:20 Przerwa networkingowa

11:20 - 12:05 JAK WYKORZYSTAĆ WŁASNE, NIEZNANE MOŻLIWOŚCI - Sławomir Bieńkowski

12:05 - 12:25 Przerwa networkingowa.

12:25 - 13.10 Podwaliny fortuny - Bogdan Bielawski

13:10 - 13:25 Losowanie nagród

13:25 - 15:00 Kontynuacja networkingu podczas obiadu w fairPlayce.

Rejestracja na seminarium...