35 seminarium EFEKTYWNY BIZNES w FAIRPLAYCE

35. Seminarium EFEKTYWNY BIZNES

Powakacyjne spotkanie seminaryjne EFEKTYWNY BIZNES odbyło się po raz pierwszy w Parku Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Bożydara w Poznaniu. To ciekawe miejsce, bardzo przyjazne dla biznesu i osób które chcą w biznesie i prywatnie zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną. Organizatorzy oraz gospodarz obiektu zaprosili na efektywnie spędzony czas. Celem wiedzy eksperckiej przekazywanej podczas spotkania była poprawa efektywności biznesu na poziomie inspiracyjnym i edukacyjnym.

Spotkanie zaczęło się tradycyjnie od wręczenia certyfikatów Wielkopolskiego Instytutu Jakości dla najlepszych przedsiębiorstw w Wielkopolsce. I tak certyfikat Lidera Programu Wielkopolska Jakość po raz kolejny uzyskały dwie firmy: Przedsiębiorstwo ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. oraz Zakład Komunikacji Publicznej Suchy Las Sp. z o.o. Prezesi obu firm odebrali osobiście certyfikaty podczas seminarium.

Wystąpiło czterech prelegentów wysokiej klasy. Jako pierwsza - Lara Dobosz - General Marketing Manager Fairplayce i Event Manager oraz Master Fitness Instructor, która opowiedziała w bloku Zdrowie w Biznesie o możliwościach nowoczesnego obiektu sportowego. Następnie współwłaściciel obiektu Pan Jakub Rękoś zabrał uczestników na krótki tour po Faiplayce.

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, inwestor, ceniony trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, w bloku Rozwój Biznesu przekazał wiedzę nt. efektywnego wykorzystania kontaktów biznesowych.

W bloku Innowacje w Biznesie Marcin Stachowiak - ekspert LEAN zaprezentował podstawowe narzędzia podnoszenia efektywności oraz rozwiązywania problemów zarówno w procesach produkcyjnych jak i zarządczych oraz administracyjnych.

Ekspert od psychologii biznesu i sukcesu oraz twórca projektu wspierania przedsiębiorczości Bogdan Bielawski opowiedział o determinacji i … rezygnacji. Z jego wystąpienia dowiedzieliśmy się dlaczego jedni ludzie wciąż narzekają i rezygnują pod presją problemów, a inni prą do przodu niezależnie od sytuacji?

Wystąpienia zostały bardzo wysoko ocenione i jak zaznaczono w ankietach mają one znaczący wpływ na rozwój biznesu. Celem spotkania była też wymiana networkingowa. Patronat medialny nad Seminarium EFEKTYWNY BIZNES objął Magazyn Nowoczesnego Poznaniaka Poznański Prestiż.