sierpniowe 34 seminarium

34_SEB_-_panel.png

Kolejne wakacyjne seminarium biznesowe przed nami. W dniu 7 sierpnia zapraszamy do Hotelu Grand Royal przy ul. Głogowskiej na wakacyjną "dawkę" biznesu w pigułce. Wystapią eksperci, których prelekcje mogą mieć znaczący wpływ na rozwój Twojego biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniami objął Poznański Prestiż.

Każde przedsiębiorstwo przechodzi przez określone fazy rozwojowe. Z każdą z nich związany jest określony poziom twórczej energii, dynamiki wzrostu, elastyczność zachowań, akceptacji ryzyka, standaryzacji i organizacyjnego uporządkowania, poziomu kontroli. Tylko częściowo jest to związane z wiekiem firmy, jej wielkością i osobowością właścicieli. Przejście przez poszczególne etapy dojrzałości napędza rozwój firmy i prowadzi do jej dojrzałości a następnie schyłku. W jakim stadium rozwojowym jest Twoja firma i co to dla niej oznacza?

Nasz ekspert opowie m.in:
* Jak wygląda naturalny cykl życia firmy?
* Czy można oszukać naturę? Jak odmłodzić firmę i wlać w nią nowe życie?
* Jakie są oznaki schyłkowych etapów rozwoju i co z nimi począć?

W pierwszym bloku - Organizacja biznesu - nasz stały prelegent Jarosław Piszczek opowie o Zarządzaniu rozwojem przedsiębiorstwa.

Po krótkiej przerwie networkngowej w bloku media w biznesie - nasz ekspert od sociel mediów, kóry uważa, że każdy przedsiębiorca może wykorzystać social media dla efektywnej promocji biznesu opowie jak opracować strategię i dopasować narzędzia do branży i charakteru firmy.


Z wystąpienia Marka Barona dowiesz się:
* Czym się różni Linkedin od Facebook-a?
* Co działa a co nie na obu platformach społecznościowych?
* W jaki sposób pozyskiwać lead-y dla swojego biznesu na konkretnych przykładach?

W kolejnym bloku tematycznym nasz ekspert, który o zarządzaniu zaangażowaniem pracowników wie prawie wszystko opowie o Zarządzaniu transformacją w firmie. Świat i biznes dynamicznie się zmienia. To co działało wczoraj niekoniecznie zadziała dzisiaj. Na rynek pracy wchodzą nowe technologie i nowe pokolenia. Nie konkurujesz już tylko z bezpośrednimi konkurentami branżowymi, twoi pracownicy porównują coraz częściej mechanizmy działające w twojej firmy do nowoczesnych urządzeń plug & play. Chcą iPhone w zarządzaniu. Ma działać i to natychmiast. Jak w takim otoczeniu skutecznie motywować pracowników i transformować firmę, tak by zmiany przynosiły większą wydajność liczoną w zysku i jakości relacji jakie masz z pracownikami?


Z wystąpienia Piotra Strzyżewskiego dowiesz się:
* Jak zdiagnozować realne potrzeby organizacji i ludzi?
* Jak zaplanować transformację?
* Jak krok po kroku wdrożyć zmianę, aby uzyskać założone cele?

Myślenie na małą i dużą skalę wymaga tyle podobnego wysiłku, a chcieć dużo i chcieć mało w istocie kosztuje tyle samo… Czy myślałeś kiedykolwiek o swoim biznesie w kategoriach Lidera Rynku? Czy chciałbyś należeć do Pierwszej Ligii w swojej branży? Czy zadowala Cię to, co masz, czy pragniesz czegoś więcej?
W ostatnim bloku stały ekspert z dziedziny Psychologi biznesu opowie o zwycięzcach i ......

Z prelekcji naszego eksperta dowiesz się m.in:
* Dlaczego wygrywają Przedsiębiorcy z wizją?
* Jak zbudować podwaliny fortuny?
* Co zrobić by sięgnąć maksimum osiągnięć?

Rejestracja na seminarium....

Szczegółowy plan spotkania:

9:00 - 9:30 Przywitanie, świętowanie sukcesów.

9:30 - 10:15 Jarosław PIszczek - Organizacja biznesu: Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa od fazy embrionalnej aż do...

10:15 - 10:45 Przerwa networkingowa

10:45 - 11:30 Marek Baron - Media w biznesie: Linkedin czy Facebook, którą platformę społecznościową wybrać dla pozyskania leadów B2B

11:30 - 11:50 Przerwa networkingowa

11:50 - 12.35 Piotr Strzyżewski - Rozwój biznesu: Zarządzanie transformacją i zaangażowaniem pracowników w firmie

12:35 - 13:00 Przerwa networkingowa

13:00 - 13:45 Bogdan Bielawski - Psychologia biznesu: Zwycięzcy i …

13:45 - 14:00 Podsumowanie, losowanie nagród od sponsorów i partnerów.

14.00 - 15.00 Dla zainteresowanych kontynuacja networkingu podczas obiadu.

Opis prelegentów...

Rejestracja na seminarium....