27 Seminarium EFEKTYWNY BIZNES

W przepięknych wnętrzach Pałacu Jaśminowego w Batorowie odbyło się pierwsze w Nowym Roku seminarium dla biznesu. Wydarzenie organizowane pod patronatem medialnym magazynu Poznański Prestiż.

poznanskiPrestizLogo
DSC 1255

Pozyskaliśmy również nowego partnera, który mocno uatrakcyjnił pakiet nagród dla uczestników spotkania. Jest nim Teatr Muzyczny w Poznaniu.

TM logo RGB

Seminarium w Pałacu Jaśminowym towarzyszyła wystawa fotografii z dziennikarskiej wyprawy do Iranu Śladami Polskich Uchodźców z 2017 roku. Klika słów o wyprawie i jej efektach opowiedział podczas spotkania Radosław Fiedler - Lider Projektu. Podczas spotkania wręczone zostały certyfikaty dla  firmy PROGRAF I ELPOS oraz list gratulacyjny od przedstawiciela władz lokalnych i Zastępcy Wójta Pana Piotr Kaczmarka.
Uczestnicy seminarium mieli okazję dowiedzieć się m.in.  dlaczego tak ważna w biznesie jest znajomość portretu klienta. W bloku Studium Sukcesu Inżynier i menadżer Marcin Jeleniewski zainspirował nas do zainteresowania tematem jak istotna jest wiedz jakie pokolenie polaków zatrudniamy w swoich biznesach i jak sprawił, że w firmie nie ma praktycznie rotacji pomimo zatrudniania większości osób z pokolenia Y. W kolejnym bloku tematycznym Piotr Strzyżewski opowiedział o procesie sprzedaży Wielkiej TRÓJKI  (Audi, BMW, Mercedes) i zainspirował nas do zgłębiania procesu sprzedaży w naszych firmach.W ostatnich bloku ekspert z dzidziny psychologi biznesu opowiedział o tym dlaczego jedni szanują czas kiedy w tym samym zcasie inni go marnotrawią.

Fotorelacja z wydarzenia - autor zdjęć Grzegorz Czajka.

DSC 1256

DSC 1256

DSC 1405

DSC 1405

DSC 1438

DSC 1438

DSC 1631

DSC 1631

DSC 1711

DSC 1711

DSC 1726

DSC 1726

 

 

 

 

..